Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] MilKaHinKa

#21

Niewiem? Ale go nigdy na serwerze nie widziałem na żadnym z dostępnych trybów
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#22

Gra tylko pod innym nickem

#23

Moja ocena: 
 Znam Milenę, hmmm. Już coś koło 4/5 lat. Ktoś pewnie powie: "Ee, ale ty ją znasz, to pewnie cię namówiła, żebyś napisał na Tak...". Piszę to sam, bez jej prośby. Potrafi naprawdę zdenerwować, w sumie kto nie potrafi, z resztą to się rzadko zdarza, bo z natury jest raczej spokojna. 
 No ale stało się, jakiś czas temu się na nią zdenerwowałem (powodu nie podam, jest nieadekwatny oraz wolę nawet tego nie wspominać), nie rozmawialiśmy chyba już z tydzień, lub nawet więcej. Może to nie długo, ale my rozmawiamy i gramy kiedy tylko jesteśmy dostępni, a jesteśmy wręcz codziennie. A więc pewnie spodziewałaby się tutaj mojego postu na "nie".   
 
 Jednak jak już wcześniej napisałem, znam ją dość długo, więc spokojnie mogę wam powiedzieć jak to z tą Milką jest. Na forum się nie udzielała, tak samo nie widziałem z jej strony zbyt wielkiej pomocy graczom, wysokiej kultury itp. 
 Jeśli dostałaby szansę, na pewno pokazałaby należytą postawę, godną członka Administracji. Milena jest pomocna, miła, mógłbym wymieniać dalej, ale nie widzę większego sensu. 
 Ma też wady. Jak każdy. Czasami jest opryskliwa, owszem, ale może miała zły dzień? Każdy czasem ma. Mógłbym ją tak usprawiedliwiać bez końca: "kto tego nie robi", "kto taki czasem nie jest" więc może pominę tę część i przejdę do sedna. 
 
 Moja ocena? Jestem prawie na Tak. Miro ujął sprawę jasno i wyraźnie. Bądź bardziej aktywna na forum, w grze, i bardziej pomocna. Możecie zignorować moją wypowiedź, bo jest za długa, bo jestem 'kryminalistą', bo to mój drugi post itp. itd. Ale według mnie Milena zasługuje na szansę. Jak tylko nabierze aktywności.

I coś jeszcze bezpośrednio do Mileny.
Nadal jestem zły, więc nawet nie pisz. :dodgy:

#24

Uważam ,że administracja powinna mieć skończone 18 lat. Ja gram krótko i cię nie kojarzę Płacz ze śmiechu.
[Obrazek: d5f15b8cad8d2.jpg]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości